Milk Decreases Heart Attacks?,Ukrainian Translation

Молоко знижує серцеві напади?

Ukrainian Translation of “Milk Decreases Heart Attacks?
By Dr. David Williams
Alternatives Newsletter, 1991
Translation by Sofya Kravchuk, 2011

З Розсилка Альтернативи
Д-р Девід Вільямс
1991

Англія – Деякі дані щойно опублікований Радою з медичних досліджень (MRC) повинен створити деякі цікаві суперечки серед медичних колах протягом наступних декількох місяців. Пітер Елвуд, директор епідеміологічного відділення у лікарні в Landough Penarth, Південна Glamorgan, впала бомба. Його постійний спосіб життя вивченню 5000 чоловіків виробляються деякі разючі і дуже непопулярні висновки. Він виявив, що чоловіки, які пили найбільш цільне молоко і їв вершкове масло (а не маргарин) мали більш низький ризик постраждати від серцевого нападу! (New Scientist, 1991; 129 (1759): 17)

Зайве говорити, що все в медичне співтовариство і чиновники MRC засмучені. (Я впевнений, маргарину виробники не в захваті про новини теж.) Оскільки Елвуд зробив свої висновки громадськості до маючи їх опублікована в рецензованому науковому журналі, MRC доручив йому вести ніяких подальших заяв для преси.

Ми дізналися, однак, що дослідження Елвуд зібрала дані на 5000 британських чоловіків у віці від 45 до 59 років протягом 10 років. З тих, хто пив принаймні пінту молока в день, всього 1% перенесли серцеві напади! Деякі дослідники вже стверджуючи відмінність пов’язана з здоровим способом життя з боку молоко і масло споживачів. Інші, однак, вважають, що молоко і масло може мати деякі переваги ще не відкритих.

У 1929 році доктор Дж. Крю з Майо Фонд повідомив “рівномірно відмінно” успіх, використовуючи сирого молока в програми лікування високого кров’яного тиску, серцева недостатність, цукровий діабет, хвороби нирок, проблеми з простатою і туберкульоз. Пізніше він заявив, що єдина проблема, з використанням сирого молока для лікування цих захворювань в тому, що це було занадто просто. Як така, вона не зверталася до медичної професії. Тільки сире молоко, здавалося, бути корисним. Пастеризоване форми, як зробити самі умови гірше.

Буде цікаво подивитися, як результати цього дослідження обробляються. Слід визнати, що його інтерпретація даних може бути помилковою, але, якщо його результати просто прокотилася під килим, і ніколи не публікувалися, ми можемо підозрювати іншого випадку, коли «золоте правило» набув чинності. (“Золоте правило” просто говорить, що той, хто має найбільшу кількість золотих робить правила.)

Кампанія за реальні Молоко проект Weston A. Ціна фонд
PMB 106-380, 4200 Wisconsin Ave, NW, Washington DC 20016
Телефон: (202) 363-4394 | Факс: (202) 363-4396 | Web: www.westonaprice.org
Загальні відомості / Членство / Брошури: Інформація (в) westonaprice.org
Місцеві голови та голови лідерів: голів (в) westonaprice.org
Сайт: веб-майстрів (на) realmilk.com
Відмова від відповідальності (Правила та умови)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.